Autor: 021.rs

Novi Sad
13.10.2025.
13:01
Elektrodistribucija Novi Sad oglasila se u vezi sa požarom koji je danas oko podne izbio u zgradi Elektrovojvodine na Bulevaru oslobođenja.
  • Jel to tus kabina

    15.10.2025 11:52
    U preduzecu?
    Ccc
  • /

    14.10.2025 13:59
    /
    nedavno su u jednu trafo stanicu da bi hladili osigurace preko leta stavili najobicniji kineski ventilator kakve kupujete za kucu.
    sada grade novelu iznad noviteta u blizini te trafo stanice.
    ako nije novela onda obliznje novogradnje i vile jesu zakacene na nju.
  • SatelitBoy

    14.10.2025 13:59
    Nešto tu...
    ... ne štima. Al' ok. U ovoj eri rata informacijama i dezinformacijama i ovo objašnjenje je samo još jedno u nizu dokaza da rat i dalje traje. Podsećam samo: Elektrovojvodina nije pala sa neba, nisu je doneli vanzemaljci, nego su je gradili građani Vojvodine i vlasništvo je građana. E sad... druga stvar je što su došli neki ljudi i proglasili da ta firma više ne postoji. Pri tome nisam nikakav zli autonomaš, napominjem, samo tvrdim da ništa nije bolje sad, nego gore... Kamo precizno, tačno očitavanje brojila? A? Naduvavanje računa algoritmima, a? Redovi pred šalterima nezadovoljnih građana, a? Obračun visokih kamata, a? E deco moja, deco...
  • bora

    14.10.2025 06:12
    @ted, moje licno iskustvo
    Sve sto je gradjeno posle devedesetih godina u NS sve je
    tempirana bomba sto se tice pozara.MUP je izgubio nadleznost
    nad kontrolom i sve je pod nadleznosti inspekcija koje su
    korumpirane i pod uticajem partija.Kad prijavite inspekciji
    nepravilnosti odgovor je nismo nadleznosti.SVE JE PO PROJEKTU.
  • Skeptik

    13.10.2025 17:20
    Hm
    Nema materijalne stete, pa sta je izgorelo, vazduh?
  • Dejan

    13.10.2025 14:57
    Dil
    Koliko se ja secam, po istom principu je izgoreo Radnicki univerzitet ! Jel tako ? Samo bez ove izmisljene klime.
  • Savica

    13.10.2025 14:52
    Loša instalacija
    Puno potrošača...
  • ted

    13.10.2025 14:49
    Ta zgrada je tempirana bomba u smislu rizika od požara. Između ostalog, i to mi je prošlo kroz glavu kada sam davao otkaz. Mislim da ni radnici tamo nisu svesni kako je ovo moglo da se završi
  • Marinko

    13.10.2025 14:38
    Braco
    A osigurac?
  • Vesna

    13.10.2025 14:37
    Dobro je, nisu serveri.
  • Patriota

    13.10.2025 14:27
    Klima u lift kucici? Moze neko da pojasni?
  • Juca

    13.10.2025 14:04
    Koga briga?
  • Mitar

    13.10.2025 14:02
    "Unutrašnja jedinica klime u lift kućici" zbilja zvuči kao profesionalna i odgovorna montaža rashladnog uređaja izvedena u saglasnosti sa svim profesionalnim standardima.

    Tu se otvara i pitanje zbog čega u instituciji zaduženoj za odgovornu distribuciju električne energije, neko uzima i pali klima uređaj u oktobru na petnaest stepeni celzijusa.
  • Mile protiv tranzici

    13.10.2025 13:37
    da nije
    Baculov menjao osigurace u Elektrovojvodini (FOTO,VIDEO)

Komentari čitalaca na objavljene vesti nisu stavovi redakcije portala 021 i predstavljaju privatno mišljenje anonimnog autora.

Redakcija 021 zadržava pravo izbora i modifikacije pristiglih komentara i nema nikakvu obavezu obrazlaganja svojih odluka.

Ukoliko je vaše mišljenje napisano bez gramatičkih i pravopisnih grešaka imaće veće šanse da bude objavljeno. Komentare pisane velikim slovima u većini slučajeva ne objavljujemo.

Pisanje komentara je ograničeno na 1.500 karaktera.

Napiši komentar


Preostalo 1500 karaktera

* Ova polja su obavezna